top of page

SOSYAL SORUMLULUK ANLAYIŞIMIZ

Toplumsal sorunlara duyarsız kalmamak, ülkemizin insan kaynağının gelişimine katkı sağlamak ve bu yönde çalışmalar yapan kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütlerine karşı üzerimize düşen görevi yerine getirmek sosyal sorumluluk anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Çinkom yalnızca sanayi alanına yaptığı yatırımlarla kalmayıp aynı duyarlılığı sosyal projelerde de göstererek, yapılan sayısız bağış faaliyetlerinin yanı sıra, "Çinkom Örenşehir İlköğretim Okulu" ve "Erciyes Üniversitesi İncesu Ayşe-Saffet Arslan Meslek Yüksek Okulu" inşa edilerek İlgili Kurumlara bağışlanmıştır.

Hedef 2020 Olimpiyatları Proje Merkezi kapsamında İpeksi Dokunuş ile Sokaktan Madalyaya Uzanan Eller Sosyal sorumluluk Projesinin tüm yürütümü yapılmaktadır.

 

Bu güne kadar, Her geçen gün azalan kaynaklarımızın sonsuz olmadığını, ürün ve faaliyetlerin çevreye olan etkilerinin takip edilmesi gerektiğinin farkındayız. 

 

Çinkom, çevre ile olan etkileşimini kontrol altında tutmak için risk analizleri tabanında kurulan bir yönetim modeli olan ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini benimsemiştir.

Tesislerimizde çevre ve insan sağlığının korunmasına yönelik faaliyetler çerçevesinde ulusal ve uluslar arası yasal yükümlülükler takip edilmektedir.

ipeklogo.png
çinkomlogo.png
ipeksaray.png
ipekarlogo.png
turkmex.png
bottom of page